Vsem članom foruma Repati in Kosmati nudi Urška Molnar 20% popust na svoje storitve (varstvo in sprehajanje psov). Kar kliknite (klik) za več informacij.

Maček popraskal psa po očeh Prijatelji
- -

Forum repati in kosmati je namenjen vsem ljubiteljem živali; pa naj imajo svojega ljubljenčka ali ne. Delimo si nasvete, si pomagamo in se med seboj spoznavamo. Na forumu potekajo različna tekmovanja in nagradne igre. Za vsakega se najde nekaj. :)




 

Gost, Dobrodošel/a! Ta stran je namenjena vsem ki imajo radi naše male kosmatince, prav tako druge živali.
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Maček popraskal psa po očeh

Go down 
AvtorSporočilo
jozekuch
Mravlja
jozekuch


Število prispevkov : 26
Pridružen-a od : 19/01/2014

Maček popraskal psa po očeh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Maček popraskal psa po očeh   Maček popraskal psa po očeh Icon_minitimeNed 12 Feb 2017, 20:40



Včeraj je muca popraskala psičko.
Danes ima pretežno zaprto in zagnojeno oko.
Kaj storiti?
Nazaj na vrh Go down
jozekuch
Mravlja
jozekuch


Število prispevkov : 26
Pridružen-a od : 19/01/2014

Maček popraskal psa po očeh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maček popraskal psa po očeh   Maček popraskal psa po očeh Icon_minitimePon 13 Feb 2017, 00:29

Včeraj ob cca. 15:00 je domača muca 3kg 15 let doma popraskala domačo "prijateljico" psičko 1,5kg, 3 leta
Psička je malo pomežikala; drugega včeraj ni bilo opaziti.
Ponoči je psička začela jokati. Oko ima zaprto in zagnojeno.
Kaj storiti?

Nasveti dveh veterinarjev:
Izpirati s fiziološko raztopino in z lahkim, mlačnim (telesna temperatura) čajem kamilice.

trgovka v Tušu:
"Gospod, pa ne kamiličin čaj v oči. To je škodljivo! Ko sem otroke peljala k zdravniku z vnetimi očmi in rekla, da sem spirala s kamilicami, mi je povedal. Kamilice niso primerne za oči niti za ljudi niti za živali!"
Kaj pa zdaj?

???

Soseda mi je mimogrede poiskala odprte antibiotične kapljice za oči (za ljudi), ki jih je uporabljala za svojega "vnetega" kužka.
Uporabiti?
Nazaj na vrh Go down
jozekuch
Mravlja
jozekuch


Število prispevkov : 26
Pridružen-a od : 19/01/2014

Maček popraskal psa po očeh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maček popraskal psa po očeh   Maček popraskal psa po očeh Icon_minitimeTor 14 Feb 2017, 16:19

Pri veterinarju.
Grda dolga »ranica« na zrklu. Antibiotik enkrat na uro tri dni. Ponoči krema. Upamo, da ne bo potrebna operacija.
Nekaj bomo morali spremeniti. Maček in pes sta se (včasih »ure in ure«) lovila in »tepla« že neštetokrat. Zabava, telovadba …. Brez nesreče.
Kaj storiti s … telimi mačjimi kremplji?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Maček popraskal psa po očeh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maček popraskal psa po očeh   Maček popraskal psa po očeh Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Maček popraskal psa po očeh
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Repati in kosmati ::  O forumu ::  :: Center mnenj in vprašanj-
Pojdi na: